SERWIS KOMPUTEROWY KRAKÓW

Twój komputer sprawia ciągłe problemy i odmawia posłuszeństwa?

Chciałbyś aby w Twoim domu wszystkie komputery, tablety i smartphony komunikowały się pomiędzy sobą bezprzewodowo, oraz miały dostęp Internetu bez żadnych kabli?

Natrętne reklamy i wirusy, uniemożliwiają wydajną pracę, lub całkowicie zablokowały komputer?

Internet przerywa, albo działa tak wolno, że nie można z niego swobodnie korzystać?

Instalacja systemu operacyjnego, lub konfiguracja nowego sprzętu komputerowego przerasta Twoje możliwości?

Masz zamiar rozbudować lub kupić nowy komputer, ale nie wiesz jaki sprzęt wybrać, aby cieszyć się niezawodnością i wygodą pracy?

Chciałbyś skorzystać z fachowej i rzetelnej pomocy informatycznej?

 

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z powyższych pytań, to nie mogłeś lepiej trafić! Skontaktuj się z nami i opisz swoje problemy z komputerem, a my znajdziemy na nie rozwiązanie.

Oferujemy na terenie Krakowa fachową pomoc i profesjonalne usługi, w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego, oprogramowania, sieci internetowych. Nie musisz już nigdzie zabierać swojego komputera, to my przyjedziemy do Ciebie i na miejscu usuniemy awarię.

Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług, oraz zadowolenie klienta. Należności są rozliczane tylko wtedy, gdy po wykonaniu naszej pracy, sam sprawdzisz i upewnisz się, że wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

Gwarantujemy że nasze usługi wykonywane są rzetelnie i uczciwie. To co liczy się dla nas najbardziej, to wyłącznie jasne zasady współpracy.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś.

 

Komputery to nasza pasja od wielu lat. Nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę o nowinkach technologicznych w świecie komputerów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w serwisie komputerowym. Im poważniejszy problem i cięższy przypadek awarii, tym większe wyzwanie dla nas. Nie straszna jest nam żadna awaria.
Nasz serwis komputerowy świadczy usługi w następujących obszarach Krakowa: Azory, Bieńczyce, Bieżanów, Borek Fałęcki, Bronowice, Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Kleparz, Krowodrza, Kurdwanów, Łagiewniki, Mistrzejowice, Nowa Huta, Olsza, Podgórze, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Prokocim Nowy, Prokocim Stary, Ruczaj, Rybitwy, Stara Huta, Stare Miasto, Wola Duchacka, Wola Justowska, Wzgórza Krzesławickie, Zwierzyniec.

serwiskomputerowykrakow

komputeryserwis